štrbice sst.jpg

Nákupní řád

Jakmile si vyberete výrobek,vložte ho prosím do nákupního košíku, postupujte dle instrukcí a způsob platby zvolte: poštovní zásilka a zároveň i platbu bankovním převodem. Vybrané zboží Vám odesílám poštou po obdržení platby na účet, nebo složenkou typu C na moji adresu. Můžete si také zvolit zaslání na dobírku, ale v tomto případě hradíte podstatně dražší poštovné.

Poté Vám dorazí na e-mail potvrzovací objednávka, kterou Vám zpětně osobně potvrdím. Forma úhrady je tedy platba na účet předem nebo poštovní poukázkou C. Poštovné a balné je 60,- Kč, při nákupu rozměrnějšího nebo křehkého zboží je samozřejmě vyšší. Pokud byste měli nějaké dotazy, pište na kontaktní e-mail: kozakovaeliska@seznam.cz.

Pokud se Vám něco líbí z mé nabídky, ale rádi byste jinou barvu nebo velikost, neváhejte mi napsat na e-mail, ráda Vám vyhovím, napiště svůj požadavek a k tomu název a kod výrobku, který chcete vyrobit na přání.

Pokud budete chtít objednat jiný výrobek, který nemám v nabídce, neváhejte napsat e-mail, ráda Vám vyhovím!

POKUD BUDETE MÍT JAKÝKOLIV PROBLÉM S OBJEDNÁNÍM ZBOŽÍ, NEVÁHEJTE NAPSAT OBJEDNÁVKU NA E-MAIL: kozakovaeliska@seznam.cz, DO PŘEDMĚTU ZAPIŠTE: OBJEDNÁVKA. Poté se Vám zpětně ozvu.

Děkuji
Přihlaste se k odběru novinek na stránkách
Nebo použijte RSS kanál
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one